ימים ארורים

ימים ארורים. קשה להדליק טלויזיה בבוקר ולשמוע שמות שמות שמות של צעירים מתים וכל אדם הוא עולם, ויש לו אב ואם ומשפחה שלעולם תכאב.

כבר אמרו שבמלחמה יש רק מפסידים. נכון, יש מתים משני הצדדים, ואוכלוסיה אזרחית שסובלת באופן מחריד בשני הצדדים. אבל יש מלחמות צודקות, ויש מלחמות קיום.

כאשת שמאל אני נותנת לחמאס את הקרדיט: החמאס שכנע אותי לחלוטין שהוא כאן בכדי לחסל אותנו.

אני שמאל ציוני חפץ חיים. מאמינה שיש לי זכות להתקיים ושהאדמה הזאת היא מולדתי. כלי המשחק השתנו, עומד מולנו אוייב אכזר ומוג לב שמתחבא מאחורי נשיו וילדיו ומקריב אותם עולה לאלוהי הג'יהאד. אוייב מושחת וצמא דם שמשתמש במיליאדים שקיבל מכל העולם לא בכדי לבנות בתי ספר ובתי חולים אלא בכדי לחורר את האדמה במנהרות רצח.

אוייב שמפגיז את האוכלוסיה האזרחית שלנו במשך ארבע עשרה שנה והולך ומתעצם ומתעצם מול עינינו, ומשנה לא רק את חיינו, אלא את התמונה הכוללת במזרח התיכון.

אין לי דיבור עם הימין הקיצוני, עם טירוף הבריונות והפאשיזם, הימין הקיצוני לא מעוניין במדינה דמוקרטית. יש לי דיבור עם אחיי מהשמאל. פיקחו עיניים, להתייחס לעזתים רק כאל קורבנות אומללים, התפיסה הזאת זהה לתפיסה הקולוניאליסטית הלבנה.

עם שבחר בבחירות דמוקרטיות את נבלות החמאס, שקיבל עליו שילטון שאת כל האנרגיות שלו מרכז בתעשיית מוות, לשלול ממנו כל שיקול דעת ולהתייחס אליו כאל קורבנות נטו, זה לא יותר טוב מגזענות נטו.

אני מכבדת  מספיק את החמאס בכדי להאמין לו שזה מאוד עקרוני לו לחסל אותי, ולכן אין לנו ברירה מלבד להשיב מלחמה ולנצח.

ודבר אחרון, תראו למה גרם החמאס בירי הטילים על תל אביב, על גוש דן, עלי בפ"ת. "מדינת תל אביב", למי שהיה לו אינטרס להציג אותה ככזאת, שוב איננה מדינה בפני עצמה. להיפך, יורים על תל אביב יותר מאשר על השטחים. כולנו מלקקים אותו פצע ארור ומדמם. אולי, למרות המחלוקות בינינו, נלמד עכשיו לדבר פחות בשפת השנאה והשסע, יותר בשפה אחת. הלוואי.

 

 

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • yigal laviv  ביום 30 ביולי 2014 בשעה 8:19 am

  את הגדרת את המתרחש כמלחמת קיום.אולם בניגוד לחידה מה קדם למה,הביצה או התרנגולת,מלחמת היהודים בפלסתינאים ולהיפך קלה לבדיקה.השטח שנקרא בתקופת המנדט פלסתינה היה בבעלות כמעט טוטלית של פלסתינאים עד לפני כמאה שנה. היהודים החלו להגר לכאן בתחילת המאה העשרים וההנחה של המהגרים המשתקפת בכתבי הוגי הדעות היתה שפלסתינה היא שטח כמעט ריק ולא מעובד .המציאות המוכחת ברישומי פקידי המנדט שחיו בה כ-600 אלף פלסתינאים.ההגירה היהודית תרמה לביסוס הכלכלי של פלסתינה ועודדה גידול במספר הפלסתינאים,במקביל לגידול במספר היהודים המהגרים.
  עובדתית הפלסתינאים חי כאן לפני המהגרים היהודים,להוציא כמה מאות בירושלים וצפת.הטיעון כי היהודיםרשאים לנשל את הפלסתינאים החיים כאן מאות שנים בגלל שהיתה להם כאן מדינה לפני 2,000 שנה אינו קביל בשום פורום.
  אני סבור יחד עם רבים בקרוי כאן שמאל כי ניתן לקיים שתי מדינות לשני עמים שיחיו בשלום.הצרה היא כי הימין הישראלי ממשיך במדיניות הנישול והכיבוש של הפלסתינאים והשתלטות על כל פלסתינה.
  כל מדינות ערב הציעו לישראל לפני כשבע שנים לשים קץ לסיכסוך באמצעות חזרה ישראלית לגבולות 67 תוך פינוי כמעט כל השטחים הכבושים.ממשלות ישראל מסרבות לדון בהצעה.
  לפלסתינאים בעזה ובגדה המערבית אין דרך אחרת לגירוש הכובש הישראלי מ לבד שימוש בכח. זו היתה הדרך בה היהודים נלחמו בבריטים באמצעות שלושה ארגוני טרור-ההגנה,אצ"ל והלח"י.זו הדרך בה מרבית הנכבשים הגיעו לעצמאות.הפלסתינאים תוקפים את ישראל בגלל סירובה להגיע לשלום .

 • yuditshahar  ביום 30 ביולי 2014 בשעה 10:30 am

  אם בוחרים לדבר על ביצים ותרנגולות, תזכיר לי, זה לא היהודים שקיבלו את הצעת החלוקה ב 1947 והפלשתינאים שבחרו לחסל את היישוב היהודי? ולא ככה היה בהמשך, למשל ב 1967? האם הטורקים יחזירו לאמי את הבתים והמפעל ש'הלאימו' לסבי בטורקיה, או הרכוש שנלקח מהורי בן זוגי בעיראק. אז לא רק לפלשתינאים אין לאן ללכת, גם ליהודים אין. ונדמה לי שיצאנו מעזה די מזמן וכשפותחים את הסגר הנורא, באמת נורא, החמאס מתחמש. עוד ביצה ותרנגולת. ההגנה אצ"ל ולח"י לא השתמשו באזרחים חיים למיגון ולא מילכדו כיתות ובתי חולים בפצצות. אתה מבלבל במוח. אתה בדיוק הדוגמא עליה אני מדברת, היהודים לעד ישארו הנבלות, הרוצחים, ופנאטים נקלים כמו החמאס תמיד ישארו צחים כלובן בעיני השמאל הרדיקלי.

 • יוסףה מקיטון  ביום 30 ביולי 2014 בשעה 2:29 pm

  אני עצוב וחסר מילים לנוכח אנשי/ות שמאל, אפילו ציוני, שככה כותבות/ים. אז אתן ל"בילויים" לדבר בשבילי. הנה: https://www.youtube.com/watch?v=QHYcklErTfM

  הפסקתי לעקוב אחרי הבלוג בעקבות הפוסט הזה.

 • yuditshahar  ביום 30 ביולי 2014 בשעה 6:48 pm

  גברת או אדון יוסף, דמעות עומדות לי בעיניים.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: